Akcesoria do aparatów słuchowych

Specjalizujemy się w protezowaniu słuchu, pomagając osobom niedosłyszącym już od 2014 roku. Zapewniamy szeroki wybór aparatów słuchowych od sprawdzonych i cenionych na rynku producentów, a także nieustannie poszerzamy naszą ofertę o najnowsze modele. Odwiedzając nas, możesz liczyć na bezpłatne badanie słuchu przy zakupie aparatu słuchowego przeprowadzone przez doświadczonego protetyka słuchu, który rozpozna ubytek słuchu oraz jego przyczyny i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Adapter TV

Adapter TV to urządzenie, dzięki któremu połączysz swój aparat bezpośrednio z telewizorem. Dźwięki przekazywane będą prosto do aparatu — nie ominie Cię żaden fragment oglądanego filmu czy programu i to bez konieczności zwiększania głośności! To ogromne ułatwienie, które znacznie podniesie komfort oglądania telewizji dla Ciebie i Twoich bliskich.

Adapter Bernafon do TV
Wielofunkcyjne urządzenie SoundClip-A, , które umożliwia prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym z użyciem smartfona

SoundClip-A

Smartfony i komputery służą nie tylko do rozrywki i komunikacji w prywatnym życiu, ale coraz częściej są to po prostu narzędzia pracy. Dzięki połączeniu aparatu słuchowego z SoundClip-A  korzystanie z nich nie będzie stanowiło żadnego problemu! Wysokiej jakości dźwięk trafi bezpośrednio do Twojego aparatu, dzięki czemu wyraźniej usłyszysz swoich rozmówców, słuchaną muzykę czy oglądany film!

 

Pilot zdalnego sterowania

Twoje oczekiwania względem aparatu słuchowego mogą być inne w zależności od sytuacji. Na szczęście zmiana ustawień wcale nie musi być skomplikowana i czasochłonna!
Z pomocą pilota możesz dyskretnie sterować swoim aparatem, by bez problemu zmienić wykorzystywane funkcje czy poziom głośności.

Pilot zdalnego sterowania RC-N umożliwiajacy dyskretną regulację głośności lub zmianę programu w aparacie słuchowym

Baterie do aparatów słuchowych

Wybierając aparat słuchowy na baterie, warto zadbać o to, by zawsze mieć pod ręką przynajmniej jedną na wymianę. W ten sposób brak zasilania nigdy Cię nie zaskoczy, a urządzenie będzie zapewniało Ci wysoki komfort słyszenia bez zbędnych zakłóceń. Oferujemy baterie pasujące do najpopularniejszych aparatów słuchowych.

 

Środki czystości

Czyszczenie aparatu słuchowego to podstawowy zabieg, który zapewnia jego długie i sprawne działanie, a także pozwoli cieszyć się optymalną jakością dźwięku przez cały czas użytkowania. Ważne jest jednak wykorzystywanie w tym celu odpowiednich środków — posiadamy produkty niezbędne do regularnej pielęgnacji, które pomogą Ci utrzymać Twój aparat w świetnym stanie na lata!

 

Systemy wspomagające słyszenie

Systemy wspomagające słyszenie uzupełniają pracę aparatów słuchowych, zwiększając tym samym ich funkcjonalność. To przydatne rozwiązanie, które świetne sprawdza się np. w zatłoczonych i hałaśliwych miejscach, pozwalając na wyraźne usłyszenie rozmówcy bez zakłóceń wywoływanych przez inne dźwięki w otoczeniu. Najczęściej System FM sprawdza się dla dzieci w szkołach.