Sklep

Tagi produktów

Kategorie produktów

  • Bernafon Alpha XT 5 miniBTE T

    5600,00 
    This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Dlaczego my?

Specjalizujemy się w protezowaniu słuchu, pomagając osobom niedosłyszącym już od 2014 roku. Zapewniamy szeroki wybór aparatów słuchowych od sprawdzonych i cenionych na rynku producentów, a także nieustannie poszerzamy naszą ofertę o najnowsze modele. Odwiedzając nas, możesz liczyć na bezpłatne badanie słuchu przy zakupie aparatu słuchowego przeprowadzone przez doświadczonego protetyka słuchu, który rozpozna ubytek słuchu oraz jego przyczyny i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Dokładamy wszelkich starań, by każdy z klientów OtoAudio był w pełni usatysfakcjonowany z naszych usług — pozwalają nam na to: wysoka jakość aparatów słuchowych, nowoczesne metody i badania słuchu, doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego przypadku!

 

Nowoczesne aparaty słuchowe - Poznań

Znajdziesz u nas dyskretne aparaty słuchowe dla dzieci, dorosłych i seniorów z bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Mamy do zaoferowania aparaty różnych producentów, w tym modele na baterie lub z ładowarką. W naszej ofercie znajdziesz renomowane marki, takie jak Bernafon, Phonak, Starkey, Signia oraz Interton.

Kompleksowa diagnostyka słuchu - Poznań

Kluczem do skutecznego rozwiązania problemów ze słuchem jest ich rozpoznanie i wskazanie przyczyny — właśnie na to możesz liczyć decydując się na badania słuchu w OtoAudio, które przeprowadza doświadczony protetyk słuchu.

Specjalistyczne rozwiązania chroniące słuch - Poznań

Długotrwałe przebywanie w warunkach obciążających słuch zwiększa ryzyko rozwoju problemów ze słuchem. Właśnie dlatego warto działać z wyprzedzeniem, stosując wkładki przeciwhałasowe.

Jak kupować aparaty słuchowe?

Wybór aparatu słuchowego to decyzja, która będzie miała istotny wpływ na Twój codzienny komfort, jakość dźwięku i wygodę użytkowania. Warto więc zadbać o to, by wybrać ten właściwy. W tym celu możesz odwiedzić OtoAudio — chętnie podzielimy się naszą wiedzą o aparatach słuchowych, by wskazać rozwiązania odpowiednie dla Ciebie.

  • Czy można samodzielnie kupić aparat słuchowy? Aparaty słuchowe znajdziemy zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych, warto jednak pamiętać, że dostępne modele różnią się między sobą, m.in. wielkością i sposobem działania. Takie urządzenie powinno być dopasowane do potrzeb i rodzaju ubytku słuchu konkretnego użytkownika, dlatego najlepszej zdać się w tej kwestii na pomoc specjalisty.
  • Czy przed kupieniem aparatu konieczne jest badanie słuchu? Celem badania słuchu jest określenie stopnia niedosłuchu, co ma kluczowe znaczenie dla właściwego dobrania aparatów słuchowych. Właśnie dlatego zakup urządzenia każdorazowo powinno poprzedzać badanie wykonane przez wykwalifikowanego protetyka słuchu.
  • Czy warto kupić drogi aparat słuchowy? Nowoczesne i zaawansowane technologiczne aparaty słuchowe od cenionych marek mogą stanowić spory wydatek, ale jest to inwestycja w jakość dźwięku, przydatne funkcje oraz trwałość. Co jednak istotne, przy porównywaniu aparatów słuchowych nie należy kierować się tylko ich ceną, największe znaczenie ma dopasowanie do konkretnych potrzeb.
Specjalista siedzący na krześle tłumaczy zagadnienie audiometrii tonalnej

Jak wygląda badanie audiometryczne tonalne?

Audiometria progowa to badanie słuchu przeprowadzane w słuchawkach, w których stopniowo puszczane są dźwięki o określonym natężeniu i częstotliwości (najczęściej w zakresie częstotliwości dźwięku od 250Hz do 8kHz).

Audiometria progowa to badanie słuchu przeprowadzane w słuchawkach, w których stopniowo puszczane są dźwięki o określonym natężeniu i częstotliwości (najczęściej w zakresie częstotliwości dźwięku od 250Hz do 8kHz).

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje dobrej jakości aparat słuchowy?

Koszt to jedna z kwestii, które najbardziej interesują pacjentów. Ceny dobrej jakości aparatów słuchowych zaczynają się z reguły od ok. 2000 zł, a w przypadku bardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń mogą być znacznie wyższe. Różnice w cenach wynikają często z samej jakości dźwięku, ale też dodatkowych funkcji.

 

Tak, osoby kupujące aparaty słuchowe mogą liczyć na dofinansowanie. Wypłaca je m.in. NFZ i PFRON. W OtoAudio w Poznaniu nie tylko wykonujemy badania słuchu i pomagamy w doborze aparatów słuchowych, ale udzielamy też wsparcia w uzyskaniu dofinansowania.

 

Oba rodzaje oferują skuteczną pomoc w przypadku problemów z niedosłuchem. Zauszne aparaty słuchowe cenione są za wysoki komfort użytkowania, z kolei wewnątrzuszne są bardziej dyskretne.

Wykonanie badania słuchu jest kluczowe, by właściwie rozpoznać ubytek słuchu. To na tej podstawie protetyk słuchu zaproponuje rozwiązania dopasowane do potrzeb pacjenta. Zapraszamy do OtoAudio na bezpłatne badanie słuchu — Poznań.

Po aparaty słuchowe sięga się najczęściej, gdy pacjent odczuwa, że ubytek słuchu wpływa na jego codzienne funkcjonowanie. Urządzenie wspiera słuch i skutecznie podnosi komfort życia. W celu określenia źródła i stopnia zaawansowania problemu zaleca się wykonanie badania słuchu i zasięgnięcie porady specjalisty.